Idź do góry

Goście odwiedzający Twój hotel przybywają z wielu różnych kierunków – często także spoza kraju. Hotele często chcąc iść klientom na rękę przyjmują opłaty za pobyt w innych walutach niż miejscowa. Pomyśl, jak wygodnym było by, gdyby system za pomocą którego dokonujesz rezerwacji mógł poprzez jedno kliknięcie dokonać konwersji należnej kwoty na każdą walutę notowaną przez NBP, i to zawsze w oparciu o najaktualniejszy kurs. Czas, który Twoi pracownicy zaoszczędzą nie musząc sprawdzać każdorazowo tabeli kursów i przeliczać kwoty ręcznie oznacza konkretne zaoszczędzone pieniądze dla hotelu i jego właściciela.

Funkcjonalność działa niezależnie od wybranej waluty rozliczeniowej hotelu zapewniając za każdym razem prawidłową konwersje. Przeliczanie zawsze dokonywane jest z waluty, którą płaci klient do waluty rozliczeniowej hotelu.

System przewalutowania działa w sposób inteligentny i elegancki. WebReception będąc w ciągłej komunikacji z bazą danych Narodowego Banku Polskiego zapewnia aktualność kursów wszystkich udostępnianych walut bez konieczności podejmowania żadnych dodatkowych działań ze strony użytkownika.

Korzystaj za darmo

Wiemy jak bardzo jesteś zainteresowany WebReception, dlatego też udostępniamy Ci nasz program za darmo. Dzięki temu masz szanse dowiedzieć się jak bardzo ułatwia on pracę.

Pozwól sobie na nowoczesność i profesjonalizm!