Idź do góry

Nasz program zapewnia Państwu oszczędność czasu. Przeznaczony jest dla hoteli, hosteli, pensjonatów, moteli, schronisk, sanatoriów oraz domków letniskowych. Dzięki niemu w bardzo prosty sposób można zorganizować całą pracę. Czas położyć kres papierowym kalendarzom, latającym kartkom z danymi klienta czy pomieszanymi informacjami o pokojach. Unowocześnijmy swój obiekt turystyczny dzięki WebReception.

WebReception to szereg funkcji, które są stworzone po to by pomagać w pracy. Informacje o rezerwacjach zebrane są w jednym miejscu, do którego dostęp mają wszyscy pracownicy. Program działa w trybie on-line – co umożliwia wprowadzanie rezerwacji przez kilka osób jednocześnie. Funkcja ta pozwala też na stałą kontrolę, gdy będziesz po za miejscem pracy. Wystarczy mieć dostęp do internetu, by być na bieżąco. Dokonanie rezerwacji jest łatwe i przejrzyste. Zabukowane pokoje są od razu widoczne na panelu graficznym.

W każdej chwili można dokonać edycji rezerwacji lub ją anulować. Jeśli hotel posiada stałych klientów, to można ich dodać do bazy danych, za pomocą której sprawniej dokonamy bukowania. Bazy danych, uzupełniają się automatycznie informacjami wprowadzonymi w panelu rezerwacji. Bazę można łatwo edytować i weryfikować. Dużym atutem WebReception jest wielojęzyczna platforma, która umożliwia współpracę z zagranicznymi agentami. Cennik możemy modyfikować o ustawienia indywidualne lub sezonowe. Program pozwala również na zarządzanie tekstami oraz wiadomością e-mail, dzięki czemu możemy kontrolować mailowy kontakt z klientem. Przejrzysty panel administracyjny ułatwia pracę oraz zapewnia sprawne zarządzanie.

WebReception jest idealnym oprogramowaniem do zarządzania hotelowymi rezerwacjami.

Korzystaj za darmo

Wiemy jak bardzo jesteś zainteresowany WebReception, dlatego też udostępniamy Ci nasz program za darmo. Dzięki temu masz szanse dowiedzieć się jak bardzo ułatwia on pracę.

Pozwól sobie na nowoczesność i profesjonalizm!